• Bu forum sitesi iddaaseverlerin fikir, tahmin ve analiz paylaştığı tamamen ücretsiz hizmet veren bir platformdur. Kesinlikle bahis oynatılmaz. Spor Toto Teşkilatı tarafından lisanslandırılmış siteler dışında bahis oynamak ve oynatmak Türkiye Cumhuriyeti Ceza Kanuna göre suçtur. Spor Toto Teşkilatı tarafından lisanslandırılmış siteleri linke tıklayarak görebilirsiniz. http://www.sportoto.gov.tr/sayfa/100/elektronik-bayiler
    Forum yönetimine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Spor Ekrani Ekim Ayi

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
1Ekim 2017

Saat Kanal Maç
12:00 FB TV F.Bahçe-Başakşehir(U17) (Futbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 2 R.Sociedad-R.Betis (Futbol) (Canlı) 45' 2-2
13:00 BeIN SportsMAX1 Giresunspor-Ümraniyespoe (Futbol) (Canlı) 45' 1-0
13:00 BeIN SportsMAX2 Samsunspor-Balıkesirspor (Futbol) (Canlı) 45' 0-0
13:30 Tivibu Spor 2 Napoli-Cagliari (Futbol) (Canlı) 17' 1-0
13:30 Tivibu Spor Az Alkmaar-Feyenoord (Futbol) (Canlı) 17' 0-1
14:00 BeIN Sports Y.Malatyaspor-Konyaspor (Futbol) (Canlı)
15:00 TRT Spor Azerbeycan-Türkiye (Voleybol) (Canlı)
15:30 NTV Spor C.Burgge-Gent (Futbol) (Canlı)
15:30 Tivibu Spor 3 Heerenven-Ajax (Futbol) (Canlı)
15:30 BeIN SportsMAX1 Elazığspor-Rizespor (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor Torino-Verona (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor SPAL-Crotone (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor Lazio-Sassuolo (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor Chievo-Fiorentina (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor 2 Benevento-Inter (Futbol) (Canlı)
16:00 BeIN Sports 2 Troyes-S.Etiennne (Futbol) (Canlı)
16:30 BeIN Sports Alanyaspor-G.Birliği (Futbol) (Canlı)
17:15 BeIN Sports 3 Barcelona-Las Palmas (Futbol) (Canlı)
18:00 TRT Spor Hollanda-Sırbistan (Voleybol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX2 Angers-Lyon (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX1 Adanaspor-BB Erzurumspor (Futbol) (Canlı)
19:00 NTV Spor Anderlecht-S.Liege (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 4 Villarreal-Eibar (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports Beşiktaş-Trabzonspor (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 2 Göztepe-Başakşehir (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 3 Valencia-A.Bilbao (Futbol) (Canlı)
21:15 Tivibu Spor 3 Sporting-Porto (Futbol) (Canlı)
21:45 BeIN Sports 2 R.Madrid-Espanyol (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 2 Atalanta-Juventus (Futbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 4 Cruzeiro - Corinthians (Futbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 3 Nice-Marsilya (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

2 Ekim 2017

Saat . Kanal . . . . Maç
17:00 TRT Spor Türkiye-Almanya(Ampute) (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

3 Ekim 2017

Saat . Kanal . . . . . . Maç
19:00 . TRT Spor . . Banvit - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol) (Canlı)
21:00 Fox Sports . . . Dart Grand Prix G.Price - B.van de Pas (Diğer) (Canlı)
21:45 Fox Sports . . . . Dart Grand Prix M.Suljovic - S.West (Diğer) (Canlı)
22:00 Tivibu Spor Valencia Basket - Obradoiro CAB (Basketbol) (Canlı)
23:15 Fox Sports Dart Grand Prix P.Wright - M.King (Diğer) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

5 Ekim 2017

SaatKanalMaçDakikaİlk YarıSkor
18:00TRT SporTürkiye - İspanya (Futbol) (Canlı)
20:00BeIN Sports 2Fransa - Karadağ (Futbol) (Canlı)
20:15Tivibu SporBilbao Basket - Real Madrid (Basketbol) (Canlı)
21:45TV 8,5İngiltere - Slovenya (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

6 Ekim 2017

SaatKanalMaçDakikaİlk YarıSkor
07:30BeIN Sports 3D.Kasatkina - S.Halep (Tenis) (Canlı)
09:30BeIN Sports 3J.Ostapenko - S.Cirstea (Tenis) (Canlı)
11:30BeIN Sports 3B.Strycova - P.Kvitova (Tenis) (Canlı)
14:30TRT SporYeni Zelanda - Türkiye (U17) (Futbol) (Canlı)
16:00BeIN Sports 3E.Svitolina - C.Garcia (Tenis) (Canlı)
21:45TV8Türkiye - İzlanda (Futbol) (Canlı)
21:45TV 8,5Hırvatistan - Finlandiya (Futbol) (Canlı)
23:30TV 8,5Kosova - Ukrayna (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

7 Ekim 2017

Saat Kanal Maç Dakika İlk Yarı Skor
09:30 BeIN Sports 2 WTA Pekin - 1/2 Final (Tenis) (Canlı)
11:30 BeIN Sports 2 WTA Pekin - 1/2 Final (Tenis) (Canlı)
12:30 FB TV Fenerbahçe - Beşiktaş (U14) (Futbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 Fenerbahçe Doğuş - Banvit (Basketbol) (Canlı)
14:30 Eurosport Almanya - Kosta Rika (Futbol) (Canlı)
14:30 FB TV Fenerbahçe - Beşiktaş (U15) (Futbol) (Canlı)
15:15 BeIN Sports 3 Eskişehir Basket - İstanbul BB (Basketbol) (Canlı)
15:30 TRT Spor Fenerbahçe - OGM Orman (Basketbol) (Canlı)
17:00 NTV Spor Galatasaray OB - Gaziantep Basket (Basketbol) (Canlı)
18:00 TRT Spor Türkiye - Rusya (Ampute) (Futbol) (Canlı)
19:00 İdman TV Bosna Hersek - Belçika (Futbol) (Canlı)
20:15 BeIN Sports 3 Tofaş - Darüşşafaka (Basketbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 3 Fiat Torino - Dinamo Sassari (Basketbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 2 Cruzeiro - Ponte Preta (Futbol) (Canlı)
22:00 Tivibu Spor C.Eubank Jr - A.Yıldırım (Diğer) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

8 Ekim 2017

Saat Kanal Maç
11:30 BeIN Sports 2 WTA Pekin - Final (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 Yeşilgiresun Bld. - Muratbey Uşak (Basketbol) (Canlı)
13:30 Tivibu Spor Fuenlabrada - Unicaja Malaga (Basketbol) (Canlı)
14:00 TRT Spor Ziraat Bankası - Galatasaray HDIS (Voleybol) (Canlı)
15:15 NTV Spor Trabzonspor - Beşiktaş SJ (Basketbol) (Canlı)
17:00 BeIN Sports 3 Büyükçekmece - Sakarya BB (Basketbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 3 Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Basketbol) (Canlı)
19:30 Tivibu Spor Iberostar Tenerife - Valencia Basket (Basketbol) (Canlı)
19:30 TRT Spor Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası - 1/2 Final (Futbol) (Canlı)
20:00 BeIN Sports Al Sadd - Trabzonspor (Futbol) (Canlı)
21:45 TV 8,5 Almanya - Azerbaycan (Futbol) (Canlı)
21:45 TV 8,5 Ukrayna - Hırvatistan (Futbol) (Canlı)
22:00 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers (Basketbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

9 Ekim 2017

Saat Kanal Maç Dakika İlk Yarı Skor
14:30 TRT Spor Türkiye - Mali (U17) (Futbol) (Canlı)
19:00 TRT Spor Türkiye - İngiltere (Ampute) (Futbol) (Canlı)
21:45 İdman TV Ukrayna - Hırvatistan (Futbol) (Canlı)
21:45 TV8 Finlandiya - Türkiye (Futbol) (Canlı)
21:45 TV 8,5 Ukrayna - Hırvatistan (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

10 Ekim 2017

Saat Kanal Maç
08:00 BeIN Sports 3 D.Lajovic - J.Isner (Tenis) (Canlı)
10:00 BeIN Sports 3 A.R.Vinolas - P.C.Busta (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 J.M.Del Potro - A.Rublev (Tenis) (Canlı)
14:30 Eurosport 2 İspanya - Nijer (Futbol) (Canlı)
15:00 BeIN Sports 3 M.Cilic - K.Edmund (Tenis) (Canlı)
17:30 Eurosport İran - Almanya (Futbol) (Canlı)
18:00 A Spor Türkiye - Macaristan (U21) (Futbol) (Canlı)
21:45 TV 8,5 Portekiz - İsviçre (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

11 Ekim 2017 tv de Bugun Spor

Saat Kanal Maç
08:00 BeIN Sports 3 R.Harrison - G.Dimitrov (Tenis) (Canlı)
10:00 BeIN Sports 3 A.Bedene - A.Zverev (Tenis) (Canlı)
11:30 BeIN Sports 3 S.Tsitsipas - J.Isner (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 R.Nadal - J.Donaldson (Tenis) (Canlı)
14:30 Eurosport 2 İngiltere - Meksika (Futbol) (Canlı)
15:00 BeIN Sports 3 D.Schwartzman - R.Federer (Tenis) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 3 Beşiktaş SJ - Sidigas Avellino (Basketbol) (Canlı)
21:30 BeIN Sports 4 Dinamo Sassari - Pınar Karşıyaka (Basketbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

12 Ekim 2017. Tv de Bugun Spor

Saat Kanal Maç
07:00 BeIN Sports 3 S.Querrey - G.Dimitrov (Tenis) (Canlı)
08:30 BeIN Sports 3 J.M.Del Potro - A.Zverev (Tenis) (Canlı)
10:00 BeIN Sports 3 M.Cilic - S.Johnson (Tenis) (Canlı)
11:30 BeIN Sports 3 G.Simon - R.Gasquet (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 R.Nadal - F.Fognini (Tenis) (Canlı)
14:30 TRT Spor Türkiye - Paraguay (Futbol) (Canlı)
15:00 BeIN Sports 3 A.Dolgopolov - R.Federer (Tenis) (Canlı)
20:00 BeIN Sports 4 Anadolu Efes - Real Madrid (Basketbol) (Canlı)
21:00 BeIN SportsMAX1 Olimpiakos - Baskonia (Basketbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 3 Unicaja Malaga - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol) (Canlı)
23:00 BeIN Sports 2 Flamengo - Fluminense (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

13 Ekim 2017 spor ekraninda bugun

Saat Kanal Maç
08:00 BeIN Sports 3 M.Cilic - A.R.Vinolas (Tenis) (Canlı)
10:00 BeIN Sports 3 R.Nadal - G.Dimitrov (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 V.Troicki - J.M.Del Potro (Tenis) (Canlı)
14:30 Eurosport 2 Gine - Almanya (Futbol) (Canlı)
15:00 BeIN Sports 3 R.Gasquet - R.Federer (Tenis) (Canlı)
17:30 Eurosport 2 İspanya - Kuzey Kore (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX1 BB Erzurumspor - İstanbulspor (Futbol) (Canlı)
19:30 Tivibu Spor 2 Akhmat - Spartak Moskova (Futbol) (Canlı)
20:00 BeIN Sports 4 Zalgiris Kaunas - Kızılyıldız (Basketbol) (Canlı)
20:00 BeIN Sports Gençlerbirliği - Beşiktaş (Futbol) (Canlı)
21:00 BeIN Sports 3 Khimki Moskova - Valencia Basket (Basketbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor St.Johnstone - Glasgow Rangers (Futbol) (Canlı)
21:45 BeIN Sports 2 Lyon - Monaco (Futbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 3 Barcelona Lassa - Panathinaikos (Basketbol) (Canlı)
22:00 BeIN SportsMAX1 Espanyol - Levante (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

14 Ekim 2017

Saat . Kanal . . . . . . . . Maç

06:00 Tivibu Spor 4 . . . CIMB Classic Golf Turnuvası - Kuala Lumpur (Diğer) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 4 . ATP Şangay - Yarı Final (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN SportsMAX1 Ümraniyespor - Elazığspor (Futbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 Beşiktaş SJ - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol) (Canlı)
13:30 Tivibu Spor 4 İtalya Açık Golf - Monza (Diğer) (Canlı)
14:00 BeIN Sports 2 Athletic Bilbao - Sevilla (Futbol) (Canlı)
14:00 BeIN Sports K.Karabükspor - Kayserispor (Futbol) (Canlı)
14:30 Turkcell TV+ Liverpool - Manchester United (Futbol) (Canlı)
15:00 NTV Spor Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu - 5.Etap(Selçuk-İzmir) (Diğer) (Canlı)
15:15 BeIN Sports 3 Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Basketbol) (Canlı)
15:30 BeIN SportsMAX1 Balıkesirspor - Gaziantepspor (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor Türk Telekom - Samsun Anakent (Basketbol) (Canlı)
16:30 BeIN Sports 2 Antalyaspor - Göztepe (Futbol) (Canlı)
16:30 BeIN Sports M.Başakşehir - A.Alanyaspor (Futbol) (Canlı)
17:00 BeIN SportsMAX2 Crystal Palace - Chelsea (Futbol) (Canlı)
17:00 NTV Spor İstanbul BB - Büyükçekmece (Basketbol) (Canlı)
17:00 TRT Spor Arkas - Afyon Bld. (Voleybol) (Canlı)
17:00 Turkcell TV+ Manchester City - Stoke City (Futbol) (Canlı)
17:15 BeIN Sports 4 Getafe - Real Madrid (Futbol) (Canlı)
17:30 Eurosport İngiltere - Irak (FIFA U17 Dünya Kupası) (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX1 Gaziantep FK - AÇ Giresunspor (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN Sports 3 JDA Dijon - PSG (Futbol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor Krasnodar - CSKA Moskova (Futbol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor 2 Juventus - Lazio (Futbol) (Canlı)
19:30 Turkcell TV+ Watford - Arsenal (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports A.Konyaspor - Galatasaray (Futbol) (Canlı)
19:30 Tivibu Spor 4 Ajax - Sparta Rotterdam (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 2 Alaves - Real Sociedad (Futbol) (Canlı)
20:15 BeIN Sports 3 Muratbey Uşak - Tofaş (Basketbol) (Canlı)
21:00 BeIN Sports 4 Guingamp - Rennes (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 3 Libertas Pesaro - Virtus Bologna (Basketbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 4 Feyenoord - Zwolle (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 2 Roma - Napoli (Futbol) (Canlı)
21:45 BeIN Sports 2 Atletico Madrid - Barcelona (Futbol) (Canlı)
22:00 Tivibu Spor C.Groves - J.Cox (Boks) (Diğer) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

15 Ekim 2017

Saat Kanal Maç
11:30 BeIN Sports 2 D.Gavrilova - A.Pavlyuchenkova (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN SportsMAX1 Ç.Rizespor - Samsunspor (Futbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 Sakarya BB - Trabzonspor (Basketbol) (Canlı)
13:00 BeIN SportsMAX2 Ankaragücü - Boluspor (Futbol) (Canlı)
13:30 Tivibu Spor 2 Fiorentina - Udinese (Futbol) (Canlı)
13:30 Tivibu Spor 3 Morabanc Andorra - Gran Canaria (Basketbol) (Canlı)
13:30 BeIN Sports 2 Eibar - Deportivo (Futbol) (Canlı)
14:00 BeIN Sports Kasımpaşa - Sivasspor (Futbol) (Canlı)
14:00 Tivibu Spor Ufa - Lokomotiv Moskova (Futbol) (Canlı)
15:15 NTV Spor Darüşşafaka - Galatasaray OB (Basketbol) (Canlı)
15:30 Tivibu Spor 3 VVV Venlo - PSV (Futbol) (Canlı)
15:30 BeIN SportsMAX1 Altınordu - Adanaspor (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor Sassuolo - Chievo (Futbol) (Canlı)
16:00 BeIN Sports 4 Bordeaux - Nantes (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor Crotone - Torino (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor Cagliari - Genoa (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor 3 Sampdoria - Atalanta (Futbol) (Canlı)
16:30 TRT Spor Fenerbahçe - Vakıfbank (Voleybol) (Canlı)
16:30 BeIN Sports Trabzonspor - Akhisar Bld (Futbol) (Canlı)
17:00 BeIN Sports 3 Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol) (Canlı)
17:15 BeIN Sports 2 Girona - Villarreal (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX1 Adana Demirspor - Eskişehirspor (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN Sports 4 Montpellier - Nice (Futbol) (Canlı)
19:00 NTV Spor Oostende - Club Brugge (Futbol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor 3 Zenit - Arsenal Tula (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports Fenerbahçe - Y.Malatyaspor (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 3 Banvit - Eskişehir Basket (Basketbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 2 Malaga - Leganes (Futbol) (Canlı)
19:30 Tivibu Spor Valencia Basket - Real Madrid (Basketbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 2 Inter - Milan (Futbol) (Canlı)
21:45 BeIN Sports 2 Real Betis - Valencia (Futbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 3 Strasbourg - Marsilya (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

16 Ekin 2017

Saat Kanal Mac
14:30 BeIN Sports 3 E.Makarova - A.Cornet (Tenis) (Canlı)
14:30 Eurosport 2 Kolombiya - Almanya (Futbol) (Canlı)
16:30 BeIN Sports 3 L.Tsurenko - C.McHale (Tenis) (Canlı)
17:30 Eurosport 2 Paraguay - ABD (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX1 Manisaspor - Denizlispor (Futbol) (Canlı)
18:30 BeIN Sports 3 A.Sasnovich - T.Babos (Tenis) (Canlı)
20:00 BeIN Sports 3 O.Pervushina - Y.Putintseva (Tenis) (Canlı)
20:00 BeIN Sports Bursaspor - Osmanlıspor (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor Verona - Benevento (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

17 Ekim 2017

Saat Kanal Maç Dakika İlk Yarı Skor
14:30 Eurosport Fransa U17 - İspanya U17 (Futbol) (Canlı)
17:00 Tivibu Spor Monaco - Beşiktaş (UEFA Gençlik Ligi) (Futbol) (Canlı)
17:00 Eurosport İngiltere U17 - Japonya U17 (Futbol) (Canlı)
20:00 BeIN Sports 3 Pınar Karşıyaka - Juventus Utena (Basketbol) (Canlı)
21:30 BeIN Sports 3 Oostende - Beşiktaş SJ (Basketbol) (Canlı)
21:45 TRT 1 Monaco - Beşiktaş (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 3 Real Madrid - Tottenham (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 4 Manchester City - Napoli (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 82 Leipzig - Porto (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

18 Ekim 2017

Saat Kanal Maç
11:00 BeIN Sports 3 L.Tsurenko - C.Vandeweghe (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 K.Mladenovic - A.Sasnovich (Tenis) (Canlı)
14:30 Eurosport 2 Gana - Nijer (Futbol) (Canlı)
14:30 BeIN Sports 3 K.Siniakova - D.Kasatkina (Tenis) (Canlı)
15:00 Tivibu Spor Chelsea - Roma (Gençlik Ligi) (Futbol) (Canlı)
16:30 BeIN Sports 3 M.Rybarikova - A.Cornet (Tenis) (Canlı)
17:30 Eurosport 2 Brezilya - Honduras (Futbol) (Canlı)
18:00 TRT Spor Bursa BB - Fenerbahçe (Voleybol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor 2 Karabağ - Atletico Madrid (Futbol) (Canlı)
19:30 G.Saray TV Galatasaray - USK Prague (Basketbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 2 Chelsea - Roma (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 4 Barcelona - Olympiakos (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 3 Anderlecht - PSG (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 2 Benfica - Manchester Utd (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

19 Ekim 2017 Spor Ekranı

SaatKanalMaçDakikaİlk YarıSkor
12:00BeIN Sports 3A.Sasnovich - D.Kasatkina (Tenis) (Canlı)
14:00BeIN Sports 3I.C.Begu - V.Lapko (Tenis) (Canlı)
16:30BeIN Sports 3J.Goerges - L.Tsurenko (Tenis) (Canlı)
18:00Tivibu Spor 2Astana - Maccabi Tel Aviv (Futbol) (Canlı)
18:00BeIN Sports 3WTA Moskova - 1/4 Final (Tenis) (Canlı)
20:00Tivibu Spor 4Kızılyıldız - Arsenal (Futbol) (Canlı)
20:00Tivibu Spor 3Nice - Lazio (Futbol) (Canlı)
20:00TRT 1A.Konyaspor - Salzburg (Futbol) (Canlı)
21:45BeIN Sports 3Olimpia Milano - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol) (Canlı)
22:00BeIN Sports 4Real Madrid - CSKA Moskova (Basketbol) (Canlı)
22:05Tivibu Spor 2Hoffenheim - M.Başakşehir (Futbol) (Canlı)
22:05Tivibu Spor 82Villarreal - Slavia Prag (Futbol) (Canlı)
22:05Tivibu Spor 4Everton - Lyon (Futbol) (Canlı)
22:05Tivibu Spor 3Milan - AEK (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

21 Ekim 2017
Saat Kanal. Mac
13:00 BeIN SportsMAX2 İstanbulspor - Altınordu (Futbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 Muratbey Uşak - Darüşşafaka (Basketbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 4 WTA Moskova - Final (Tenis) (Canlı)
13:00 BeIN SportsMAX1 Denizlispor - Adana Demirspor (Futbol) (Canlı)
13:30 TRT Spor OGM Orman - Mersin BB (Basketbol) (Canlı)
14:00 Tivibu Spor 2 ATP Stockholm - 1/2 Final (Tenis) (Canlı)
14:00 BeIN Sports Osmanlıspor - K.Karabükspor (Futbol) (Canlı)
14:15 Tivibu Spor Hibernian - Celtic (Futbol) (Canlı)
15:15 BeIN Sports 3 Pınar Karşıyaka - Galatasaray OB (Basketbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor 2 ATP Stockholm - 1/2 Final (Tenis) (Canlı)
16:00 TRT Spor Eczacıbaşı - Beşiktaş (Voleybol) (Canlı)
16:30 Tivibu Spor 3 ATP Antwerp - 1/2 Final (Tenis) (Canlı)
16:30 BeIN Sports Akhisar Bld - Gençlerbirliği (Futbol) (Canlı)
17:00 Tivibu Spor Düzce Bld. - Türk Telekom (Basketbol) (Canlı)
17:00 NTV Spor Tofaş - Beşiktaş SJ (Basketbol) (Canlı)
17:00 BeIN Sports 2 Huddersfield - Manchester Utd (Futbol) (Canlı)
17:00 BeIN SportsMAX1 Newcastle - Crystal Palace (Futbol) (Canlı)
17:00 BeIN SportsMAX2 Stoke - Bournemouth (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN Sports 3 Monaco - Caen (Futbol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor Spartak Moskova - Amkar (Futbol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor 2 Sampdoria - Crotone (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports Y.Malatyaspor - Trabzonspor (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 2 Valencia - Sevilla (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN SportsMAX1 Gaziantepspor - Ç.Rizespor (Futbol) (Canlı)
20:15 BeIN Sports 3 Büyükçekmece - Banvit (Basketbol) (Canlı)
21:00 BeIN Sports 4 Nantes - Guingamp (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 2 Napoli - Inter (Futbol) (Canlı)
21:45 BeIN Sports 2 Barcelona - Malaga (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 3 Umana Venezia - Vanoli Cremona (Basketbol) (Canlı)
22:00 BeIN SportsMAX1 Vasco Da Gama - Coritiba (Futbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 4 Sao Paulo - Flamengo (Futbol) (Canlı)
22:30 Tivibu Spor Porto - Paços Ferreira (Futbol) (Canlı)
 

Admin 

Admin
Onaylı
11 Haz 2017
2,105
124
Cevap: Spor Ekrani Ekim Ayi

22 Ekim 2017

Saat Kanal Maç
06:00 Tivibu Spor M.Gassiev - K.Wlodarczyk (Diğer) (Canlı)
12:30 Eurosport Supersport - 1.Yarış (Motor Sporları) (Canlı)
13:00 BeIN SportsMAX1 AÇ Giresunspor - Manisaspor (Futbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 3 Yeşilgiresun Bld. - Sakarya BB (Basketbol) (Canlı)
13:00 BeIN SportsMAX2 Ümraniyespor - Gaziantep FK (Futbol) (Canlı)
13:00 BeIN Sports 2 Villarreal - Las Palmas (Futbol) (Canlı)
13:30 Tivibu Spor 3 Estudiantes - Barcelona Lassa (Basketbol) (Canlı)
13:30 TRT Spor AGÜ Spor - Beşiktaş (Basketbol) (Canlı)
13:30 Tivibu Spor PSV - Heracles (Futbol) (Canlı)
13:30 Tivibu Spor 2 Chievo - Verona (Futbol) (Canlı)
14:00 BeIN Sports Sivasspor - Bursaspor (Futbol) (Canlı)
14:00 Eurosport Supersport - 2.Yarış (Motor Sporları) (Canlı)
15:00 Eurosport Snooker İngiltere Açık - Final (Diğer) (Canlı)
15:15 NTV Spor Fenerbahçe Doğuş - Gaziantep Basket (Basketbol) (Canlı)
15:30 Tivibu Spor Feyenoord - Ajax (Futbol) (Canlı)
15:30 BeIN SportsMAX1 Eskişehirspor - BB Erzurumspor (Futbol) (Canlı)
15:30 BeIN SportsMAX2 Elazığspor - Samsunspor (Futbol) (Canlı)
15:30 TRT Spor Ziraat Bankası - Fenerbahçe (Voleybol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor 3 Milan - Genoa (Futbol) (Canlı)
16:00 Tivibu Spor 2 Torino - Roma (Futbol) (Canlı)
16:30 BeIN Sports Kayserispor - A.Konyaspor (Futbol) (Canlı)
17:00 BeIN Sports 3 Trabzonspor - İstanbul BB (Basketbol) (Canlı)
17:15 BeIN Sports 4 Celta Vigo - Atletico Madrid (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX2 Troyes - Lyon (Futbol) (Canlı)
18:00 BeIN SportsMAX1 Boluspor - Balıkesirspor (Futbol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor 2 Udinese - Juventus (Futbol) (Canlı)
19:00 Tivibu Spor Real Madrid - Unicaja Malaga (Basketbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports Galatasaray - Fenerbahçe (Futbol) (Canlı)
19:30 BeIN Sports 2 Leganes - Athletic Bilbao (Futbol) (Canlı)
20:00 Tivibu Spor 3 Aves - Benfica (Futbol) (Canlı)
21:45 BeIN Sports 3 Real Madrid - Eibar (Futbol) (Canlı)
21:45 Tivibu Spor 2 Lazio - Cagliari (Futbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 4 Sao Paulo - Flamengo (Futbol) (Canlı)
22:00 BeIN Sports 2 Marsilya - PSG (Futbol) (Canlı)
22:15 Tivibu Spor 3 Sporting Lisbon - GD Chaves (Futbol) (Canlı)
 

Kullanıcı Bul

Üst